Zmiana na stanowisku Dyrektora przedszkola

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że z dniem 1 września obowiązki Dyrektora Katolickiego, Niepublicznego, Przedszkola Językowego "Anioła Stróża" przejmuje p. mgr Alicja Dąbrowska.
Pani Alicja od 4 lat pracuje w naszej placówce i dała się poznać jako nauczyciel sumienny i oddany pracy z dziećmi. Życzymy jej powodzenia i sukcesów na nowym stanowisku pracy.
Jednocześnie dziękujemy p.dyrektor mgr Agacie Holskiej za 9 lat skutecznego prowadzenia przedszkola od momentu jego powstania.

o. dr Kazimierz M. Lorek

• 14.06 odbędą się w przedszkolu zajęcia edukacyjne z okazji Dnia Wiatru. │ Serdecznie zapraszamy 16.06 na godz. 11.00 wszystkich Rodziców i dzieci na Mszę Św. na zakończenie roku szkolnego do kościoła Ojców Barnabitów przy ul. Jana III Sobieskiego 15. │ 18 (wtorek) - godz.11.00 uroczyste zakończenie roku szkolnego.