Dni otwarte

dni otwarteZapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego przedszkola w dniach otwartych od poniedziałku do piątku po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu. Podczas spotkania rodzice mają okazję do obejrzenia całego przedszkola i zapoznania się z pełną ofertą. Udział w zajęciach razem z dziećmi będzie jedną z form adaptacji malucha do warunków przedszkolnych, a Państwu ułatwi podjąć decyzję o zapisie dziecka do naszej placówki.

• 9 (piątek) – 9.00 - Laboratorium młodego naukowca, warsztaty kulinarne w przedszkolu | 17 (piątek) - Dzień Kubusia Puchatka, wszystkie grupy | 22 (środa) - godz.11.00 - Dzień Babci i Dziadka, montaż słowno – muzyczny w wykonaniu przedszkolaków | 28 (wtorek) - godz. 18.00 - Spotkanie z rodzicami, podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej w I semestrze