Godziny pracy

czas pracy przedszkolaKatolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe „Anioła Stróża” jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 18.00.

W ciągu roku działa przez 11 miesięcy, z przerwą wakacyjną w lipcu lub sierpniu (w tym miesiącu dyżur pełni przedszkole „Dzieciątka Jezus”).

Przedszkole jest nieczynne w święta państwowe, zaś w pozostałe dni świąteczne, tj. Wigilia, Sylwester, dni wchodzące w skład tzw. długich weekendów, przedszkole prowadzi specjalne dyżury dla dzieci, których obecność należy zgłosić kilka dni wcześniej.

• 25 (wtorek koniec Karnawału ) – Pysze pączki i faworki... - tradycja Tłustego Czwartku - warsztaty kulinarne, grupy żyrafy i Zające | 26 (środa) – godz.16.00 - Środa Popielcowa – msza święta w Kościele z udziałem rodziców