Prośby dziecka

• Nie psuj mnie dając mi wszystko, o co cię poproszę. Niektórymi prośbami jedynie wystawiam cię na próbę.

• Nie obawiaj się postępować wobec mnie twardo i zdecydowanie. Ja to wolę, bo to daje mi poczucie bezpieczeństwa.

• Nie pozwól mi ukształtować złych nawyków. Ufam, że pomożesz mi je wykryć w zarodku.

• Nie rób tak, abym czuł się mniejszy niż jestem. To jedynie sprawia, że postępuję głupio, aby wydać się większym.

• Nie karć mnie w obecności innych. Najbardziej pomaga mi, gdy mówisz spokojnie i dyskretnie.

• Nie przesadzaj, co do mojej uczciwości. To mnie krępuje i doprowadza do kłamania.

• Nie ochraniaj mnie przed konsekwencjami. Potrzebne mi są również doświadczenia bolesne.

• Nie rób tak bym swoje pomyłki uważał za grzechy. To zaburza moje poczucie wartości

• 22.09 (niedziela) godz. 11.00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, Msza święta w kościele parafialnym Ojców Barnabitów ul. Sobieskiego 15. | 19.09 godz. 18.00 zapraszamy na zebranie z Rodzicami